Menu Zamknij

Harmonogram form wsparcia

.Harmonogram na dni 06.06-10.06.2022

.Harmonogram na dni 30.05-03.06.2022

.Harmonogram na dni 23.05-27.05.2022

.Harmonogram na dni 16.05-20.05.2022

.Harmonogram na dni 09.05-12.05.2022

.Harmonogram na dni 02.05-06.05.2022

.Harmonogram na dni 25.04-29.04.2022

.Harmonogram na dni 18.04-22.04.2022

.Harmonogram na dni 11.04-15.04.2022

.Harmonogram na dni 04.04-08.04.2022

.Harmonogram na dni 28.03-01.04.2022

.Harmonogram na dni 21.03-25.03.2022

.Harmonogram na dni 14.03-18.03.2022

.Harmonogram na dni 07.03-11.03.2022

.Harmonogram na dni 28.02-04.03.2022

Harmonogram na dni 14.02-18.02.2022

Harmonogram na dni 07.02-11.02.2022

Harmonogram na dni 31.01-04.02.2022

Harmonogram na dni 24.01-28.01.2022

Harmonogram na dni 17.01-21.01.2022

Harmonogram na dni 10-14.01.2022

Harmonogram na dni 03-07.01.2022

Harmonogram na dni 27.12-31.12.2021

Harmonogram na dni 20.12-24.12.2021

Harmonogram na dni 13.12-17.12.2021

Harmonogram na dni 06.12-10.12.2021

Harmonogram na dni 29.11-03.12.2021

Harmonogram na dni 22-26.11.2021

Harmonogram na dni 15-19.11.2021

Harmonogram na dni 08-12.11.2021

Harmonogram na dni 01-05.11.2021

Harmonogram na dni 11-15.10.2021

Harmonogram na dni 04-08.10.2021

Harmonogram na dni 27.09-01.10.2021

Harmonogram na dni 20.09-24.09.2021

Harmonogram na dni 13.09-17.09.2021

Harmonogram na dni 06.09-10.09.2021

Harmonogram na dni 30.08-03.09.2021

Harmonogram na dni 23.08-27.08.2021

Harmonogram na dni 16.08-20.08.2021

Harmonogram na dni 09.08-13.08.2021

Harmonogram na dni 02.08-06.08.2021

Harmonogram na dni 26.07-30.07.2021

Harmonogram na dni 19.07-23.07.2021

Harmonogram na dni 12.07-16.07.2021

Harmonogram na dni 05.07-09.07.2021

Harmonogram na dni 05.07-09.07.2021

Harmonogram kursów na dni 16.06-30.06.2021

  • Grupa: Kurs ECDL

    Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 14:30

  • Kurs SEP

    Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 14:30

  • Kurs Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

    Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 14:30

  • Kurs HANDMADE

    Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 14:30

Harmonogram na dni 14.06-18.06.2021

Harmonogram na dni 07.06-11.06.2021

Harmonogram na dni 31.05-04.06.2021

Harmonogram na dni 24.05-28.05.2021

Harmonogram na dni 17.05-21.05.2021

Harmonogram na dni 10.05-14.05.2021

Harmonogram na dni 04.05-07.05.2021

Harmonogram na dni 26.04-30.04.2021

Harmonogram na dni 19.04-23.04.2021

Harmonogram na dni 12.04-16.04.2021

Harmonogram na dni 06.04-09.04.2021

Harmonogram na dni 29.03-02.04.2021

Harmonogram na dni 22-26.03.2021

Harmonogram na dni 15-19.03.2021

Harmonogram na dni 08-12.03.2021

Harmonogram na dni 03-05.03.2021

Harmonogram kursów na dni 15-19.02.2021

pdf-icon Harmonogram Zajęć od 15.02 do 19.02

Harmonogram na dni 08-12.02.2021

Harmonogram na dni 01-05.02.2021

Harmonogram na dni 25-29.01.2021

Harmonogram na dni 18-22.01.2020

Harmonogram na dni 11-15.01.2020

Harmonogram na dni 04.01-08.01.2020

Harmonogram na dni 28.12-01.01.2020

Harmonogram na dni 21-25.12.2020

Harmonogram na dni 14-18.12.2020

Harmonogram na dni 07-11.12.2020

Harmonogram na dni 31.11-04.12.2020

Harmonogram na dni 23-27.11.2020

Harmonogram na dni 16-20.11.2020

Harmonogram na dni 09-13.11.2020

Harmonogram na dni 02-06.11.2020

Zmiana rozmiaru czcionki
Tryb kontrastowy